Yetenek Motorlu Taşıtlar ve Sürücü Kursu
Yetenek Motorlu Taşıtlar ve Sürücü Kursu

Ön Kayıt Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Yetenek Motorlu Taşıtlar ve Sürücü Kursu Yetenek Motorlu Taşıtlar ve Sürücü Kursu

Menü

Hakkımızda | Yetenek Sürücü Kursu

ÖZEL YETENEK MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜ KURSU

       2001 yılında kurulan YETENEK SÜRÜCÜ KURSU yılların verdiği tecrübeye dayanarak, verdiği eğitim anlayışıyla kendi kulvarında rakip tanımamaktadır. Öğretmeyi ve doğru öğrenmeyi en kolaya indirmek için sürücü kursu bazında tüm yenilikleri yakından takip etmekteyiz.

       Kursun ana hedefi adaylara gerek teorik gerekse pratik anlamda en iyi eğitimi verebilmek, trafik canavarını evinde yok etmektir. Kursun İlkyardım dersleri eğitim uzmanları tarafından verilmektedir. Motor ve trafik dersleri de alanında tecrübeli, bu işe yıllarını vermiş değerli hocalar tarafından verilmektedir. Sınıflarımız nezih ortamda olup derslerimizde bilgisayar, projeksiyon, slaytlar ve bütün motor parçalarından yararlanılmaktadır.

       Kursta bulunduğunuz süre çerçevesinde klasik okul anlayışını yıkarak tam bir aile ortamı sunmakla beraber her açıdan sizin konforunuzu düşünmekteyiz. Her yıl değiştirdiğimiz eğitim araçlarımız, ergonomik dizayna sahip trafik ve çevre bilgisi-ilkyardım-motor sınıflarıyla her zaman sizlerin hizmetinizdeyiz.

       Amacımız ve bizden eğitim alanlardan duymak istediğimiz ve duyduğumuz da mutlu olduğumuz sihirli kelimeler ise “emniyetim güvenliğim için YETENEK SÜRÜCÜ KURSU' nu seçtim” olmuştur.

YETENEK SÜRÜCÜ KURSU SİZLER VAR OLDUĞU SÜRECE BU EĞİTİM AŞKIYLA SÜREKLİ ZİRVE DE KALACAKTIR.